NGR - nervinis grįžtamasis ryšys

Kiekviena treniruotė yra žingsnis arčiau vidinės ramybės

Neurotreniruotės

NGR treniruotės eiga

  • atėję pirmą kartą užpildysite anketą, kurioje pažymėsite Jus varginančius simptomus, mes atsakysime į Jūsų klausimus;

  • prie galvos bus pritvirtinami sensoriai, kurie perduos smegenų bangas į NeurOptimal sistemą;

  • uždedamos patogios ausinės ir įjungiama muzika;

  • programinė įranga analizuos gaunamus signalus ir įterps į muziką trumpas pauzes ir trikdžius. Smegenys reaguos į trikdžius;

  • standartinė treniruotė trunka 33 min. Treniruotės metu Jūs galėsite klausytis muzikos, žiūrėti į ekraną, skaityti arba tiesiog miegoti!

  • dažniausiai po treniruotės jausitės labiau atsipalaidavę ir pailsėję

    Treniruotės video čia

proto manksta
proto manksta

NGR treniruotės trukmė

Galime pasiūlyti skirtingos trukmės treniruotes – standartinę 33 min. treniruotę, kuri siūloma prioriteto tvarka, ir pailgintą 44 min. trukmės treniruotę. Standartinės ir pailgintos treniruotės rezultatas yra labai panašus, tiesiog 44 min. treniruotės intensyvumas yra mažesnis ir labiau rekomenduojamas žmonėms, kurie skundžiasi dažnai pasikartojančiais įsisenėjusiais/giliais simptomais.

neuroptimal nauda smegenims
neuroptimal nauda smegenims

Kiek NGR treniruočių reikia?

Visi žmonės skirtingi ir visų mūsų centrinė nervų sistema veikia skirtinga. Tačiau tinka posakis: „Kuo daugiau, tuo geriau". Kuo dažniau treniruosime savo smegenis, tuo greičiau pastebėsime teigiamų pokyčių. Pasakyti, kiek reikės treniruočių, sunku. Priklauso, kokio „gylio“ problema Jus vargina. Yra žmonių, kurie teigiamus pokyčius pastebi ir po pirmųjų kartų, tačiau dažniausiai reguliariai treniruojantis 1-2 kartus per savaitę pirmieji pokyčiai pastebimi po 10 treniruočių. Tuomet siūlome aptarti, ar yra poreikis treniruotes tęsti. Siekiant geresnių rezultatų ir turint sudėtingesnių (gilesnių) problemų, rekomenduojama atlikti 20 ir daugiau treniruočių.

ngr treniruotes
ngr treniruotes

Nutraukti treniruotes galite bet kada, jokio šalutinio poveikio nebus, o nusprendus atnaujinti treniruotes, Jūsų smegenys greit prisimins, ką buvo išmokusios – ankstesnių NeurOptimal® treniruočių poveikis centrinei nervų sistemai neišnyks.