NeurOptimal

Geriausias sprendimas Jūsų smegenims

neuroptimal nuoma
neuroptimal nuoma

Kas Yra NeurOptimal?

NeurOptimal® – tai daugiau nei 40 metų tobulinama, patentuota dinaminio nervinio grįžtamojo ryšio („Neurofeedback") sistema. Unikali ir 100 proc. saugi neurotechnologija skatina smegenis vystyti sveikesnius veiklos modelius, padeda smegenims „išeiti" iš vidinių blokų, skatina centrinę nervų sistemą optimaliai išnaudoti prigimtinius nervinius resursus. Smegenų treniruočių pagrindinis uždavinys – savikorekcijos principu padėti smegenims tapti psichologiškai atsparesnėms, lankstesnėms, kuo veiksmingiau funkcionuoti bei geriau prisitaikyti prie gyvenimiškų situacijų.

Mūsų gyvenimas yra pilnas iššūkių ir netikėtų situacijų. Mes reaguojame į pasikeitusias aplinkybes, priimame sprendimus. Deja, ne visada situacijos yra malonios ir paprastos, taip pat ne visada pavyksta pasielgti teisingai ir tinkamai. Mums kyla baimė, stresas, vidinis neužtikrintumas, nerimas, kuriuos turime sugebėti įveikti.

Sėkmė priklauso nuo to, kiek mūsų smegenys, kaip centrinės nervų sistemos dalis, geba lanksčiai ir efektyviai reaguoti į nuolat besikeičiančius skirtingus įvykius.

smegenu treniruotes vilniuje
smegenu treniruotes vilniuje

Kodėl reikia treniruoti smegenis?

Mūsų smegenys komunikuoja per elektros impulsus, žinomus kaip smegenų bangos. Treniruotės metu sistema NeurOptimal® „kalbasi" su smegenimis jų kalba, t. y. smegenų bangomis. Kiekviena banga turi dvi savybes: dažnį – kaip greitai banga keliauja, ir amplitudę – kaip aukštai ar žemai banga pakyla ar nusileidžia. Greitesnės bangos susijusios su susikaupimu, mąstymu. Lėtesnės su atsipalaidavimu, meditacija ar giliu miegu. Žmonės, turintys nerimo sutrikimų, dažnai turi perdaug greitą smegenų bangų aktyvumą, todėl jie jaučiasi išsekę, pernelyg susijaudinę ir nerimastingi. NeurOptimal® treniruotės padeda sureguliuoti šias bangas, veikdamos visuose dažniuose: nuo Delta iki Gama. Ši unikali ir sudėtinga technologija 256 kartų per sekundę greičiu aptinka visus smegenų veiklos disbalansus ir švelniai juos subalansuoja veidrodiniu principu.

Smegenų bangos

neuroptimal ngr
neuroptimal ngr