NeurOptimal treniruotės Jūsų įmonėje

Smegenys - sėkmės variklis!

Kiekvienos įmonės tikslas yra uždirbti pinigus ir kurti vertę. Tačiau darbo aplinkoje kyla įvairių iššūkių, kurie gali turėti įtakos darbuotojų gerovei, darbo produktyvumui ir motyvacijai. Vienas didžiausių iššūkių yra kompleksinių užduočių sprendimas, kuris, dažnai lydimas streso, turi neigiamą poveikį darbuotojų emocinei sveikatai ir trukdo įmonei siekti savo tikslų. Įgūdžiai padedantys valdyti stresą, gebėti priimti kritiką, neužstrigti ties neigiamais įvykiais ir žengti pirmyn yra būtini kiekvienam darbuotojui. Nemokėjimas suvaldyti šių faktorių ilgainiui lemia sumažėjusį darbo produktyvumą, padidėjusį emocinį nuovargį ar klaidų skaičių.

Šiuolaikinėje verslo aplinkoje įmonės vis labiau siekia rasti inovatyvių būdų, gerinančių darbuotojų gerovę ir produktyvumą. Vienas tokių - Neuroptimal treniruočių taikymas įmonėje. NeurOptimal sesijos padeda darbuotojams išmokti  valdyti įtampą ir stresą, geriau susikoncentruoti į užduotis, pagerinti gebėjimą susitelkti ir išlaikyti aukštą veiklos lygį.

Po treniruočių žmogaus smegenys geriau generuoja mintis, idėjas, vaizdus ir jausmus. Tai suteikia mums galimybę įvykdyti užduotis, kurios anksciau mums atrodė neįveikiamos!

UAB "ProITas" viena iš pirmųjų įmonių, kuri pasirinko taikyti NeurOptimal neurofeedback sistemą - padėti darbuotojams pagerinti  smegenų veiklą. Tomas Každailis, įmonės vadovas, teigia: “Didžiąją dalį mūsų veiklos sudaro kontaktų centro CMonitor kūrimas. Užduotys yra kompleksinės, sudėtingos, reikalaujančios pastabumo detalėms ir kūrybiškumo. Atsižvelgiant į klientų keliamus reikalavimus, sprendimų suradimas reikalauja daug pastangų. Įmonė nėra didelė, todėl darbuotojai atlieka įvairias užduotis, kurioms  reikia gebėjimo greitai persiorientuoti. “Galiu daugiau” pasiūlytas variantas leido atlikti treniruotes neatsitraukiant nuo darbinių užduočių bei optimaliai išnaudoti darbo laiką.”

Kodėl NeurOptimal yra geras pasirinkimas įmonėse?

  • Saugus ir neinvazinis būdas, neturintis šalutinio poveikio, todėl užtikrina darbotojų saugumą ir patogumą.

  • Sesijos neužtrunka ilgai (tik 33 min.), todėl net ir labai užimti darbuotojai gali įtraukti jas į savo dienotvarkę.

  • NeurOptimal individualiai prisitaiko prie kiekvieno darbuotojo unikalių poreikių.

  • Efektyvus ir pastangų nereikalaujantis būdas pasiekti geresnių rezultatų.

  • Mažiau streso ir didesnės koncentracijos padeda sumažinti klaidų riziką ir pagerina darbo rezultatus.

ngr teikiama nauda
ngr teikiama nauda

Atsižvelgiant į vis didėjantį dėmesį darbuotojų gerovei, įmonės, kurios rūpinasi savo darbuotojais tampa konkurencingos darbo rinkoje ir gali pritraukti bei išlaikyti talentingus specialistus. NeurOptimal treniruotės tai ilgalaikė investicija į darbuotojų emocinę sveikatą, kuri turės teigiamą poveikį visai įmonei ir jos verslo sėkmei.

neuroptimal vaikams
neuroptimal vaikams

Teirautis dėl pasiūlymo